<strong> 
 wie jij bent"" class="carr_foto" >

Even voorstellen

De medewerkers van onze school zijn verdeeld over twee locaties. Een aantal collega's werken vanuit hun functie op beide locaties:

Fuutlaan 

groep 1/2a, 1/2b, 1/2c, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a, 8a

 

Derde Werelddreef 

groep 1/2d, 3b, 4b, 5b, 6b, 7b, 8b

Directie

Ewout van Asperdt

integraal schoolleider
werkdagen: dinsdag t/m vrijdag
Stuur e-mail ›  
015-2610409

Jeffrey Toet

adjunct-directeur Fuutlaan | specialist ICT | eventmanager
werkdagen: maandag, woensdag en vrijdag

Loes de Canne

adjunct-directeur Derde Werelddreef | intern begeleider
werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Interne begeleiding

Ingrid Meinders

intern begeleider
werkdagen: woensdag en donderdag

Joy Schouten

intern begeleider / leerkracht
werkdagen Fuutlaan: maandag, donderdag en vrijdag

werkdagen Derde Werelddreef: dinsdag en woensdag
Groep 8b


Leerkrachten

Anne Bonneveld

werkdagen: donderdag
Groep 4a

Arline Preuninger

specialist rekenen
werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
Groep 6a

Charlie de Rooij

werkdagen: maandag t/m vrijdag
Groep 7a

Conny Hoeksema

werkdagen: maandag t/m vrijdag
Groep 1/2a
Groep 1/2b

Daisy Nijman

specialist gedrag / coördinator sociaal emotionele ontwikkeling
werkdagen: maandag t/m vrijdag
Groep 7b

Diana Perlot

specialist hoogbegaafdheid
werkdagen: maandag t/m donderdag
Groep 5a
Groep 6b
Tanthof Academy

Eveline Kortekaas

werkdagen: maandag t/m vrijdag
Groep 4b

Hetty Verbeek

specialist jonge kind
werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag

Ilva Kuijpers

werkdagen: maandag t/m vrijdag
Groep 1/2b
Groep 1/2c

Ilham Loukili

werkdagen: maandag t/m woensdag
Groep 6a

Isabella Swiebel

vakleerkracht bewegingsonderwijs
werkdagen: maandag t/m donderdag

Jitske Lock

specialist rekenen
werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag
Groep 8b

Judith Berkhoff

eventmanager
Groep 1/2d

Julia Marsman

vakleerkracht bewegingsonderwijs
werkdagen: vrijdag

Karlijn Vlijm

IPC coördinator
werkdagen: donderdag en vrijdag
Groep 5b

Leonie Bolleboom

vakleerkracht muziek
werkdagen: maandag en vrijdag

Mandy Burggraaff

vakleerkracht bewegingsonderwijs
werkdagen: maandag en dinsdag

Marlies Sudmeijer

specialist hoogbegaafdheid
Groep 1/2d

Marloes Ruis

werkdagen: maandag t/m vrijdag
Groep 3a

Mirjam van der Knaap

specialist jonge kind
werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
Groep 1/2a

Ratna van Tholl

specialist lezen
werkdagen: maandag t/m vrijdag
Groep 5b

Rob van der Meer

werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Groep 6b

Sander Dekker

coördinator sociaal emotionele ontwikkeling
werkdagen: maandag t/m vrijdag
Groep 8a

Sandra van der Veen

specialist jonge kind
werkdagen: maandag t/m vrijdag
Groep 3b

Sanne van Paassen

werkdagen: donderdag en vrijdag
Groep 1/2c

Sharon Leerdam

werkdagen: dinsdag t/m vrijdag
Groep 5a

Svetlana Kotcherova

werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
Groep 4a

Stagiaires


Conciërges

Marjolein Nienhuis

werkdagen: elke ochtend van de week

Vrijwilligers

Anke van Niekerk

leerlingenhulp

Annemarie Emans

remedial teacher

Conny van den Berg

leerlingenhulp

Hans van der Kooij

leerlingenhulp

Hans van der Zijde

algemene ondersteuning | zang- / muziekles groep 8

Ilona Kerkhof

organisatie koffieochtend
werkdagen: vrijdagochtend

Peter van Zuijlen

tuinman

Ruud Bakhuis

ICT-ondersteuning | technische ondersteuning

Ambulante begeleiding

Cynthia Westerman

remedial teacher / arrangementen via Buro Leerlinghulp

Elisabeth Strijdhorst

arrangementen via Kind in Context

Esther Metten

dyslexiebegeleiding vanuit Buro Leerlinghulp

Hanno van Dam

arrangementen via De Loodsboot

Hedi Schalekamp

remedial teacher / arrangementen

Maureen Severijn

remedial teacher

Renate de Jong

remedial teacher